Curriculum Vitae: Daniel LABROSSE

Curriculum Vitae : Daniel LABROSSE

Sündinud 4. veebruaril 1945. aastal

Riikliku teeneteordeni ohvitser, 2004

Auleegioni kavaler, 1996

Riikliku teeneteordeni kavaler, 1987

Teenistuskäik :

Oktoober 2006-… Prantsusmaa erakorraline ning täievoliline suursaadik Tallinnas

September 2003 Perekonnaseisu osakonna juhataja välismaal viibivate prantslaste ametis keskvalitsuses

2000-2003 Prantsuse Saatkonna peakonsul Frankfurtis

1998-2000 Prantsuse Saatkonna teine nõunik Roomas

1993-1998 Prantsusmaa alalise esindaja abi Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni ning rahvusvaheliste organisatsioonide büroos Viinis

1990-1993 Välismaal viibivate prantslaste ülemnõukogu peasekretär keskvalitsuse juures

30. juuni 1989 Välissekretär (6. märtsi 1969. aasta dekreet)

1986-1990 Washingtonis

1984-1986 Prantsusmaa alalises esinduses Euroopa Nõukogu juures Strasbourgis

1981-1984 Prantsuse Saatkonna esimene sekretär Ateenas

1976-1981 Prantsuse Saatkonna teine sekretär Oslos

1975-1976 Prantsuse Saatkonna teine sekretär Abidjanis

Mai 1975 Prantsuse Saatkonna kolmas sekretär Abidjanis

1974-1975 Prantsuse Saatkonna kolmas sekretär Londonis

1973-1974 Prantsuse Saatkonna asekonsul Londonis

16. aprill 1973 võttis osa konkursist välissekretäri asetäitja kohale

1972-1973 Londonis

1969-1971 Los Angeleses

1967-1969 Kuala Lumpuris

Keeleoskus:

Inglise, saksa, taani, norra, itaalia

avaldatud 14/09/2009

ülesse